Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.

Ons team

Ons team

Dirk Eykens

Dirk Eykens

Directeur

T 016/24 22 46
E dirk@automotive-leuven.be

Tom Princen

Tom Princen

Commercieel raadgever verkoop

T 016/24 22 40
E tom@automotive-leuven.be

Thomas Janssens

Thomas Janssens

Commercieel raadgever verkoop

T 016/ 24 22 49
E thomas@automotive-leuven.be

Michel Bielen

Michel Bielen

Commercieel raadgever naverkoop

T 016/ 24 22 43
E michel@automotive-leuven.be

Frederic Steens

Frederic Steens

Onthaal/receptie

T 016/ 24 22 43
E frederic@automotive-leuven.be

Maarten Libotte

Maarten Libotte

Magazijn/wisselstukken

T 016/ 24 22 41
E maarten@automotive-leuven.be

Johan Van Ermen

Verantwoordelijke boekhouding

T 016/ 24 22 42
E johan@automotive-leuven.be

Nicole Briers

Commerciële administratie

T 016/ 24 22 42
E nicole@automotive-leuven.be

Sofie Huybrechts

Commerciële administratie

T 016/67 02 81
E sofie@automotive-leuven.be

Kunnen wij u van dienst zijn?